Reklama
Reklama

Komentarze

4
P
primal69 🏹 Łowca
5 lat temu

wszyscy mają w zyci panstwo z dykty . pozdro! mam i ja!

0

Zglos komentarz

E
Endriu117 🌟 Padawan
5 lat temu

To nie pierwszy i ostatni id**tyzm. A co z lasami?

0

Zglos komentarz

K
koyot25 💩 JP 100%
5 lat temu

Brawo Kielce...mam nadzieje ze reszta miast wkoncu tez przejrzy na oczy i nie da soba pomiatac!!!

0

Zglos komentarz

L
LastNinja 😏 Szyderca
5 lat temu

Przez takich dzbanów rząd będzie miał wymowkę dla zamykania ludzi w domach bez końca.

0

Zglos komentarz

Reklama