Podobne posty
Artysta dostanie socjal
Po roku od wyborów mam takie pytanie?
Ciekawe czy cenzura Nowej Wiochy tez usunie ta wstawke?
...z tym się muszę zgodzić...
Najwyzszy czas na normalnosc w Polsce...Kto jest za?
Tak tylko pytam,
Komentarze
4Wyśmiewali się z komuchów, a oni przygotowali extra piątą kolumnę. Zajęło im kilka lat, ale osiągnęli cel.
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
jakiś czas temu za niszczenie takiej cywilizacji odpowiedzialny był "Renesans"
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Dokładnie, jak ludzie mentalnie żyjący w średniowieczu mogą mówić o cywilizacji
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Ktos kto jest kuratorem oswiaty mowi takie slowa?????? Noz w kieszeni sie otwiera. Ludzi takich jak politycy PIS i tych zwiazanych z kosciolem oraz TV Trwam Polska pozostanie w cywilizacyjnej czarnej du**e. Kiedys przespalismy kolonializm (Nawet Niemcy mialy swoje kolonie) dzieki czemu europa przezy...
Ktos kto jest kuratorem oswiaty mowi takie slowa?????? Noz w kieszeni sie otwiera. Ludzi takich jak politycy PIS i tych zwiazanych z kosciolem oraz TV Trwam Polska pozostanie w cywilizacyjnej czarnej du**e. Kiedys przespalismy kolonializm (Nawet Niemcy mialy swoje kolonie) dzieki czemu europa przezyla Oswiecenie, rozwoj nauki i technologii. Dzis przesypiamy podboj kosmosu bo mamy ludzi u wladzy ktorzy jak w sredniowieczu dalej na kolanach przed krzyzem (Oswiecenia w Polsce nigdy nie bylo, dalej tkwimy mentalnie w sredniowieczu).
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane