Reklama
Reklama

Komentarze

6
P
pibi80 🌟 Padawan
5 lat temu

Tylko 200 mln? Coś tanio. Niewiele więcej niż Wystawa im. Jana Pawła Kremówki.

0

Zglos komentarz

O
ogrodnik66 🎖️ Snajper
5 lat temu

a darli ryja bizancjum

0

Zglos komentarz

N
nissin Czysta Moc
5 lat temu

Tuba propagandowa PiSu, musi kosztowac... bez niej nie ma wiejskiego elektoratu.

0

Zglos komentarz

A
akuszer 🏆 Master
5 lat temu

zburzy sie jak kiedyś Bastylię

0

Zglos komentarz

J
jw12 🎯 Wyjadacz
5 lat temu

ludzie to proste ! im ten miś jest droższy, tym oni jako "konsultanci" otrzymają % :) wyższy

0

Zglos komentarz

O
onkelrobert 🏹 Łowca
5 lat temu

Nie buduje się, bo jest potrzeba, tylko po to, żeby podzielić sie kasą pod stołem. Po to banknoty 500 zł, których większość nie widziała

0

Zglos komentarz

Reklama