Podobne posty
Artysta dostanie socjal
Po roku od wyborów mam takie pytanie?
Ciekawe czy cenzura Nowej Wiochy tez usunie ta wstawke?
...z tym się muszę zgodzić...
Najwyzszy czas na normalnosc w Polsce...Kto jest za?
Tak tylko pytam,
Komentarze
5Wszystko co mowi PiS trzeba rozumiec odwrotnie... ja bym jak najszybciej wyciagnol pieniadze z banku!
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
PS. - "Przy śmiesznie niskim oprocentowaniu lokat bankowych Polacy szukają nowych sposobów na inwestycje. - Takiego ruchu nie mieliśmy jeszcze nigdy - słyszymy w jednym z oddziałów Mennicy Skarbowej, która sprzedaje m.in. kilkugramowe sztabki złota. Tak dużo klientów to chyba nigdy nie mieliśmy - m...
PS. - "Przy śmiesznie niskim oprocentowaniu lokat bankowych Polacy szukają nowych sposobów na inwestycje. - Takiego ruchu nie mieliśmy jeszcze nigdy - słyszymy w jednym z oddziałów Mennicy Skarbowej, która sprzedaje m.in. kilkugramowe sztabki złota. Tak dużo klientów to chyba nigdy nie mieliśmy - mówi. Jak przyznaje, wielu Polaków po wybuchu epidemii decyduje się właśnie na inwestycje w metale szlachetne. Głównie złoto." - money.pl
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
minister finansów jest id**tą , premier jest kłamcą ( udowodnione dwa razy prawomocnym wyrokiem sądu) a krajem rządzi bezzębny karaczan z manią wielkości
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
może najpierw niech skr.. zdejmą podatek belki z odsetek od obligacji państwowoych
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
I niech PiS obnizy Vat, jak obiecywal przed wyborami i zrobi reszte jaka obiecywal...(obiecanki cacanki PiSu a glupiemu elektoratowi ze wsi radosc)
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Czy napewno PiS robi wszystko dla dobra narodu? Czy dla mafii PiSu? Pamietacie jak Morawiecki wzywal Polakow do powrotu do Polski "Dobrych Zmian", wtedy potrzebowal tylko ich pieniedzy... Podobnie jest teraz!
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane