Podobne posty
Artysta dostanie socjal
Po roku od wyborów mam takie pytanie?
Ciekawe czy cenzura Nowej Wiochy tez usunie ta wstawke?
...z tym się muszę zgodzić...
Najwyzszy czas na normalnosc w Polsce...Kto jest za?
Tak tylko pytam,
Komentarze
1ten to niech się już moze nie wypowiada.... swoje zrobił dziękujemy...
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
wdzięczny cały naród ale ty chyba w nagrodę uzyskałeś audiencję ... z lizaniem rowa ?
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Oj siwy siwy na co ci to pisanie, żona albo żon dowie się że jesteś za pisem to zaraz kapciem cię do porządku przywróci i będzie szlaban na internet :)
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Przecież ten lizus jest za Pisem a wypiera się PISd ,ale u nich już taki klimat z kłamstwem .
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
państwo polskie nie istnieje albo nauczyciele podwyżek nie dostaną bo nie ma pieniędzy to niektóre z jego wypowiedxzi... a pielęgniarki jak wspomagał albo niepełnosprawnych.... no człowiek wzór dla jełopozycji
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
chyba siwemu na koniec lizania włos siadł na języku bo jakos tak niepewnie zamuczał
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
koronny mówiłem co wyślij gó*****zu..... albo lepiej siadaj szlaczki rysować.... jeśli nie potrafisz skanalizować swoich emocji idż do poradni jakiejś albo z pedagogiem
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
a80siwy - Podziwiam twoje: upór, systematykę, pracowitość, odwagę, bezkompromisowość i skuteczność w zdobywaniu minusów.
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
na tej lewackiej i wypaczonej stronie wystarczy nie lizać doopy pedixom ue i rozsądnie myślec i masz minusy
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
a80siwy - Żal Ci, że musisz lizać stare rowy pe****lii w koloratkach i towarzyszy z PiSobory. Co tu robisz? Przenieś się na strony prawaczków, czyli gejów i lesbijek katolickich.
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane