Reklama
Reklama

Komentarze

1
S
Stach69 😏 Szyderca
5 lat temu

Jak się to skończy to trzeba będzie zrobić depisioryzacje całego kraku , odebranie przywilejów, ukradzinych pieniędzy narodowi jak ci z propagandy antypolskiej, to wszystko trzeba będzie najpierw zrobić.

0

Zglos komentarz

M
muttley13 🎯 Wyjadacz
5 lat temu

I niby kto to zrobi? Koalicja Obywatelska ? A może Konfederacja ? No bez żartów.

0

Zglos komentarz

N
nissin Czysta Moc
5 lat temu

Nikt sie nie spieszy do rzadow Polska, jaka po sobie zostawi PiS. Bo najpierw bedzie gorzej zanim bedzie lepiej a dlugi po Kaczynskim, Rydzyku i sekcie kosciola, beda placily jeszcze Wasze prawnuki!

0

Zglos komentarz

Reklama