Podobne posty
Artysta dostanie socjal
Po roku od wyborów mam takie pytanie?
Ciekawe czy cenzura Nowej Wiochy tez usunie ta wstawke?
...z tym się muszę zgodzić...
Najwyzszy czas na normalnosc w Polsce...Kto jest za?
Tak tylko pytam,
Komentarze
4No ale bądźcie obiektywni który kraj ma bardziej poyebany rząd który nie dba o swoich obywateli tylko o swoich wyborców i własne interesy.
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Dobra Zmiana? A jeszcze 5 - 8 lat temu mowili o Polsce "Tygrys Europy". Teraz "Dom Wariatow", PiSu i sekty kosciola.
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
PS - Nareszcie Polacy z polskich wsi pokazali swoj prawdziwy poziom intelektualny...(elektorat PiSu i Konfederacji=
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Ale elektorat PiSu, przystawek i Konfederacji jest z tego dumny. Im nie zależy na opinii o Polsce, bo w ich mniemaniu im gorsza opinia, tym dumniej wstajemy z kolan.
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Polska to kraj niegodny do egzystencji. Każda kolejna władza kradnie na potęgę a wszyscy politycy to jedna mafia. Nic Ci się nie należy, masz tylko finansować ten cały bajzel...
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane