Podobne posty
Artysta dostanie socjal
Po roku od wyborów mam takie pytanie?
Ciekawe czy cenzura Nowej Wiochy tez usunie ta wstawke?
...z tym się muszę zgodzić...
Najwyzszy czas na normalnosc w Polsce...Kto jest za?
Tak tylko pytam,
Komentarze
2taka nie za głęboka ta myśl poziom nissina. Uważam jednak ze był bym w stanie zaskoczyć pana Lisa i pokazać mu większy koszmar zarówno taki co dzieje się teraz taki co był i taki co będzie. Ale to jest wiocha tu jedynie takie intelektualne perełki trolle są w stanie pojąc
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Nie ogladaj tak czesto TVPiS i TVTrwam...zacznij myslec samdzielnie.
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
jasne ale mam myśleć tak jak ty. Zauważyłem jedynie że ten piękny głęboki cytat jest jedynie jak polska biedny i śmieszny. Lubię mądre cytaty ale ten nie jest godzin mema nie rozumne wcale co autor nijaki nissin (legendarny trol) chciał osiągnąć. I za to te minusy nie mogę tak uważać??????????? to p...
jasne ale mam myśleć tak jak ty. Zauważyłem jedynie że ten piękny głęboki cytat jest jedynie jak polska biedny i śmieszny. Lubię mądre cytaty ale ten nie jest godzin mema nie rozumne wcale co autor nijaki nissin (legendarny trol) chciał osiągnąć. I za to te minusy nie mogę tak uważać??????????? to po co mam myśleć????????? jak nie mogę myśleć inaczej jak ty chcesz. Lepicie trole cielca z gó**a i wymyślacie dla niego nowe z głębi wiecie czego wyjęte zasady i przy pomocy ----- i +++++ wydaje wam się że wasz cielec zastąpi starego popapranego boga.
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Mysl jak Ci kaze proboszcz z ambony...moze Cie zaprosi na plebanie. Jezeli nie masz wlasnego rozsadku.
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
PS. - A tak na powaznie... co Ty bredzisz? Przeczytaj jeszcze raz to co napisales i przemysl, kiedy wytrzezwiejesz.
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Też mi boga sobie znalazłeś PO i Lisa. Ale ja ciebie rozumne bo zawsze uważałem że człowiek musi w cos wierzyć, ja wierzę w siebie i jestem ateista ale jak wolisz Lisa to ok. Naprawdę przepraszam może ta mądrość Lisa jest dla takich jak ty zrozumiała i pomocna wybacz czasem brak mi wyobraźni i nie d...
Też mi boga sobie znalazłeś PO i Lisa. Ale ja ciebie rozumne bo zawsze uważałem że człowiek musi w cos wierzyć, ja wierzę w siebie i jestem ateista ale jak wolisz Lisa to ok. Naprawdę przepraszam może ta mądrość Lisa jest dla takich jak ty zrozumiała i pomocna wybacz czasem brak mi wyobraźni i nie dostrzegam potrzeb prostych ludzi. I zauważ że cisnę także na PiS ale wstawek bisiorów jest mniej dlatego może ci się wydawać że nie lubię tylko PO.
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Był kiedyś taki kawał. W budynku mieszkali wariaci. Na poszczególnych piętrach byli umieszczeni według stanu zagrożenia dla innych. Na 1 piętrze stopień lekki. Na 2 umiarkowany. Na 3 znaczny. Na 4 dyrektor.
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane