Reklama
Reklama

Komentarze

5
K
krak0805 🌟 Padawan
5 lat temu

Dwa największe szkodniki w kraju ! Co wy na to ?

0

Zglos komentarz

E
elpapiotr2 🎯 Wyjadacz
5 lat temu

Normalni ludzie ani nie słuchają tego bełkotu w "radiu", ani nie oglądają tej telewizji podobno "katolickiej".

0

Zglos komentarz

D
du-di 😏 Szyderca
5 lat temu

Ciekawe ilu z mieszkańców Torunia "decydowało" o nadaniu tego "tytułu"??? Coś mi mówi, że większość tych mieszkańców Torunia nigdy w Toruniu nie była...

0

Zglos komentarz

T
tomasz1968 🎯 Wyjadacz
5 lat temu

Aż mi mowę odebrało ....

0

Zglos komentarz

R
rybin 🌾 Wieśniak
5 lat temu

Czy ktoś pytał Torunian? Chyba jak zwykle, wazeliniarz wypowiedział się "w imieniu". Bareja i PRL wiecznie żywi

0

Zglos komentarz

Reklama