Podobne posty
Artysta dostanie socjal
Po roku od wyborów mam takie pytanie?
Ciekawe czy cenzura Nowej Wiochy tez usunie ta wstawke?
...z tym się muszę zgodzić...
Najwyzszy czas na normalnosc w Polsce...Kto jest za?
Tak tylko pytam,
Komentarze
3Zakładając że się pracuje dla wroga, to doprowadzenie armii do takiego stanu zasługuje na szóstkę.
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
No...i kolejny wyimaginowany sukces PiSu! Juz glowa boli od tych urojonych sukcesow.
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Jarosław Kaczyński: "Nas nie przekonają, że białe jest białe, a czarne jest czarne".
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
to tak jak twoje trolkonta na wiocha ,,, pisin i c**lanka- sam się przyznałeś jeszcze mówiłeś że wtedy regulamin to dopuszczał- pytanie po co ci dwa skoro twierdzisz ze nie jesteś płatnym trolem? a teraz jeszcze kacynski na którym się łapiesz... więc jak? jesteś trolem czy id**tą? mozesz wybrać 2 od...
to tak jak twoje trolkonta na wiocha ,,, pisin i c**lanka- sam się przyznałeś jeszcze mówiłeś że wtedy regulamin to dopuszczał- pytanie po co ci dwa skoro twierdzisz ze nie jesteś płatnym trolem? a teraz jeszcze kacynski na którym się łapiesz... więc jak? jesteś trolem czy id**tą? mozesz wybrać 2 odpowiedzi
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Rosjanie zrobią niemal wszystko, żeby do Polski nie wjechać. Dla nich Polska, to tylko nierozwiązywalne problemy kosztujące mocarstwowość.
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
przeceniasz nasze znaczenie w rozwaleniu ZSRR, po za tym oni nam wielepamietają i jak bedą miei okazję na pewno nam za to zapłacą
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane