Podobne posty
Artysta dostanie socjal
Po roku od wyborów mam takie pytanie?
Ciekawe czy cenzura Nowej Wiochy tez usunie ta wstawke?
...z tym się muszę zgodzić...
Najwyzszy czas na normalnosc w Polsce...Kto jest za?
Tak tylko pytam,
Komentarze
4Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
On sobie z niczym nie radzi. Przepraszam zapomniałem o judzeniu, w tym jest dobry.
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
no nie przesadzaj.... z jełopozycją radzi sobie koncertowo.... i nie pitolcie o kupowaniu patoli bo shetyna i trzaskowski obiecywali wiecej socjalu- co poszło nie tak? do momentu opamietania się opozycji zmiany narracji i jakiegoś sensownego planu pis będzie wygrywał kolejne wybory
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
a80siwy - Radzi sobie dzięki takim, jak Ty. Czyli ciemnej stronie społeczeństwa za 500+.
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
franek ja na nich nigdy nie głosowałem a jedyne co może mnie do tego nakłonić to obraz opozycji jaką reprezentujesz ty pisin i inne wioskowe trole bo jak pomyślę że oni przez całe rządy pis nie mieli żadnego programu ba nawet pomysłu na cokolwiek a popierają ich tacy fanatycy to ja podziękuje... a z...
franek ja na nich nigdy nie głosowałem a jedyne co może mnie do tego nakłonić to obraz opozycji jaką reprezentujesz ty pisin i inne wioskowe trole bo jak pomyślę że oni przez całe rządy pis nie mieli żadnego programu ba nawet pomysłu na cokolwiek a popierają ich tacy fanatycy to ja podziękuje... a za socjal wyborców to chciał kupić shetyna1000+ na kazde dziecko i trzaskowski bo obiecywał podnieść socjal... to chyba sie cieszysz ze nie wygrali? a może kłamali? wytłumacz dlaczego nie nie dali rady kupic ludzi? co poszło nie tak? kłamcy? czy więksi socjaliści niż pis?
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane