Podobne posty
Artysta dostanie socjal
Po roku od wyborów mam takie pytanie?
Ciekawe czy cenzura Nowej Wiochy tez usunie ta wstawke?
...z tym się muszę zgodzić...
Najwyzszy czas na normalnosc w Polsce...Kto jest za?
Tak tylko pytam,
Komentarze
3kradnie każda partia ! polega to na tym ,żeby tak sie obstawic prawem, żeby nikt cię za to nie mógł posadzić ! recepta prosta jak drut. "zwolnienie z zamówień publicznych" , maseczki od kumpla instruktora i respiratory też - winni ? nikt :) ustawa na to pozwala :) i tak bez końca itd itd itd
kradnie każda partia ! polega to na tym ,żeby tak sie obstawic prawem, żeby nikt cię za to nie mógł posadzić ! recepta prosta jak drut. "zwolnienie z zamówień publicznych" , maseczki od kumpla instruktora i respiratory też - winni ? nikt :) ustawa na to pozwala :) i tak bez końca itd itd itd
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Cierpisz na PiSowską amnezję? Przecież tylko PiS stworzył akt prawny, który w majestacie prawa umożliwiał okradanie Polski i Polaków w biały dzień.
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Glapi obie ręce wzniósł , czyżby już wtedy wiedział że dwie lampucery będzie ciamkał ? Zbyszek miał prawo do rozgoryczenia , za poparcie i stres tylko 200 tys. po latach ...
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Każda partia ma ciekawą historię powstania. PO ma jeszcze lepszą. Można by było zrobić ranking. Która ma ciekawszą. Ile obcych wywiadów z różnych krajów. Mafii. Kasy zagranicznej. Uwikkłania... . Kto tam był, chodził, załatwiał. Ha Ha ha....
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane