Reklama
Gdyby nie wolne media, do dziś okłamywano by Polaków, że Igor Stachowiak zmarł, bo spadł ze stołka.

Gdyby nie wolne media, do dziś okłamywano by Polaków, że Igor Stachowiak zmarł, bo spadł ze stołka.

przez FED0RA — 5 lat temu
3

Zglos post

Reklama

Komentarze

3
Z
zulus74 🌾 Wieśniak
5 lat temu

tak samo jak cygan się powiesił

0

Zglos komentarz

B
beeveer 🎖️ Snajper
5 lat temu

no kuu..a !! po pierwszym rzucie oka aż mi serce drgnęło z radosci, że tego g**ja w okularach znaleziono gdzieś w takim stanie....

0

Zglos komentarz

B
5 lat temu

Zakatowano syna, brata, może wnuka. Czy ktoś poniósł adekwatną odpowiedzialność? Tyle czasu już minęło.

0

Zglos komentarz

Reklama