Podobne posty
Artysta dostanie socjal
Po roku od wyborów mam takie pytanie?
Ciekawe czy cenzura Nowej Wiochy tez usunie ta wstawke?
...z tym się muszę zgodzić...
Najwyzszy czas na normalnosc w Polsce...Kto jest za?
Tak tylko pytam,
Komentarze
5Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
"PiS na sejmowej komisji odrzucił 80 mln zł na psychiatrię dziecięcą." - wyborcza.pl/20 jan 2021
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
To dzieci gojów, nic nie warte !! O swoje dbają, kliniki, prywatne szkoły, zagraniczne studia !! Taka ich mentalność !
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Nawet na wyplaty? A to w leczeniu dzieci wyplaty lekarzy sa naistotniejsze? Mi sie wydawalo ze zdrowie maluchow sie liczy, jak widac tylko kasa sie liczy. Kasy na sprzet nie bylo nigdy bo to owsiak ten sprzet kupuje razem z milionami dobrych ludzi. Natomiast dramat zaczal sie dopiero kiedy zabraklo...
Nawet na wyplaty? A to w leczeniu dzieci wyplaty lekarzy sa naistotniejsze? Mi sie wydawalo ze zdrowie maluchow sie liczy, jak widac tylko kasa sie liczy. Kasy na sprzet nie bylo nigdy bo to owsiak ten sprzet kupuje razem z milionami dobrych ludzi. Natomiast dramat zaczal sie dopiero kiedy zabraklo na wyplaty... polska... taka piekna a taka upodlona. Ciekawi mnie czy na wyplace dla zarzadu szpitala tez nie ma...
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane