Reklama
Takiego pączka ktoś wyświetlił w Poznaniu.

Takiego pączka ktoś wyświetlił w Poznaniu.

przez [Usunięty użytkownik] — 5 lat temu
2

Zglos post

Reklama

Komentarze

2
D
Daviit77 🎖️ Snajper
5 lat temu

I to na budynku ZUSu. Niegodziwcy i niewdzięcznicy!

0

Zglos komentarz

H
herstan 🌟 Padawan
5 lat temu

Dla wielu to pewnie obraza religijna

0

Zglos komentarz

Reklama