Reklama
Ciebie nawet w przedszkolu nie wybiorą do komitetu

Ciebie nawet w przedszkolu nie wybiorą do komitetu

przez BB55 — 5 lat temu
16

Zglos post

Reklama

Komentarze

12
A
aljar 🎖️ Snajper
5 lat temu

może w Pradze, albo na Pradze spróbuje ten hakatumba

0

Zglos komentarz

S
skandynaw 🎯 Wyjadacz
5 lat temu

Na Pradze to mu nie radze bo mu sam bym wpie..:D

0

Zglos komentarz

C
czepio 🏹 Łowca
5 lat temu

Na podwórku w klipę na małe bramki.

0

Zglos komentarz

L
5 lat temu

W Warszawie nie wygra ktoś, kto nie jest z Warszawy. To proste. Ale i tak w wyborach Jaki zdobył dość dużo głosów. Niestety wygrał Rafał "czajka" Trzaskowski, który woli być w polityce krajowej nie samorządowej. I to jest problem Warszawy.

0

Zglos komentarz

F
franek1999 🎯 Wyjadacz
5 lat temu

Drogi ciemny parafianinie z katolicką demencją. Za czajkę , reprywatyzację, nieboraka który spędził niesłusznie 18 lat za kratkami, odpowiada wyłącznie Twój bóg i pan Lech Kaczyński.

0

Zglos komentarz

A
Anonim
5 lat temu

problem? a czyj? sprawdź poparcie, wróć, skasuj i przeproś. wybacze:)

0

Zglos komentarz

E
erwin1985 😏 Szyderca
5 lat temu

Jak by warszawa była pisowska to na każdej ulicy byś się potykał o pomnik kaczora

0

Zglos komentarz

K
Koniokrad1970 🌾 Wieśniak
5 lat temu

Kolejny Dyzma naszych czasów. Przepraszam pan doktor Dyzma.

0

Zglos komentarz

B
Bekaj 🌟 Padawan
5 lat temu

W pierdlu na c**la zakładu.

0

Zglos komentarz

D
damsie5 😏 Szyderca
5 lat temu

W Kraśniku choć tam pewnie konkurencja większa.

0

Zglos komentarz

[
[Usunięty użytkownik]
5 lat temu

jaki przestan pajacowac i pdzestan zachowywac sie jAK jAKIS OSZOLOM SCHOWAJ SIE CZLOWIEKU BO JESTES WIEKSZA ZENADA NIZ Marcin Najman. Powinienes dostac nagrode MEGA DZBANA STULECIA!!!

0

Zglos komentarz

H
homo_sapiens 🌟 Padawan
5 lat temu

Przepraszam, ja w kwestii formalnej: jaka PRAWICA??? Od kiedy PiS to prawica?

0

Zglos komentarz

A
Arnold_Boczek 🎖️ Snajper
5 lat temu

Pani Walentowa radziła: Panie Dyzma! Jedź pan na prowincję. na prowincji łatwiej. A najlepiej "do śniegu".

0

Zglos komentarz

S
5 lat temu

I 2 pytanie. Od kiedy pus to prawica?

0

Zglos komentarz

D
Donofrio 🎖️ Snajper
5 lat temu

W pierdziszewie na sołtysa

0

Zglos komentarz

C
coyote33 🎖️ Snajper
5 lat temu

O ma szanse w sklepie z dzbanami dzbankami i pustakami.

0

Zglos komentarz

Reklama