Reklama
Reklama

Komentarze

5
N
Noji 🏹 Łowca
5 lat temu

Pi*******e pisowskie śm***ie... już niedługo! Będziecie siedzieć! Już niedługo...

0

Zglos komentarz

A
adam_k1973 🌾 Wieśniak
5 lat temu

U Jarka, to nie ma potrzeby odśnieżania. Tam tyle Milicji, ZOMO i ORMO stoi, że już nie ma miejsca na śnieg.

0

Zglos komentarz

T
tomasz1968 🎯 Wyjadacz
5 lat temu

PRL bis

0

Zglos komentarz

H
HybrydXXL 🏹 Łowca
5 lat temu

No i co się plujecie? W pracy się chłopaki muszą szefowi podlizać, by mieć pensje z premią, a nie z wypowiedzeniem. Tym bardziej że w obecnych czasach coraz trudniej o etaty.

0

Zglos komentarz

E
elpapiotr2 🎯 Wyjadacz
5 lat temu

Kaczor, żeby sam odśnieżał, to musi iść na kurs. Przecież on nic nie potrafi, to jak?

0

Zglos komentarz

Reklama