Podobne posty
Artysta dostanie socjal
Po roku od wyborów mam takie pytanie?
Ciekawe czy cenzura Nowej Wiochy tez usunie ta wstawke?
...z tym się muszę zgodzić...
Najwyzszy czas na normalnosc w Polsce...Kto jest za?
Tak tylko pytam,
Komentarze
3Ale was ten Szymon boli :D widzę w ładny pożar w burdelu skoro sprzedajna ściera nissin co chwila na niego tak szczuje
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Masz rację o tym burdelu. "Panie" wymienią, a "firanki" pozostaną te same.
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Więc oświeć nas carat na kogo głosować? Na psychokatoli z konfy,na platfusów? Oświeć mnie proszę
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Dochody dla sekty kosciola...i o to wlasnie chodzi. "Tylko pod krzyżem, tylko pod tym znakiem, klecha spasiony a Polak biedakiem"
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Hołownia to się nadaje do Faktor X czy innych telewizyjnych gówien. Ciul garbaty za 50% odda grunty dla kościoła,aborcja to zło i trzeba wprowadzić boskie prawo!!! Kim on kur...a jest ten fircyk? Zona taka strasznie za nim była....nowa siła,powiew świerzości....i tylko jak usłyszała co ten gamoń ost...
Hołownia to się nadaje do Faktor X czy innych telewizyjnych gówien. Ciul garbaty za 50% odda grunty dla kościoła,aborcja to zło i trzeba wprowadzić boskie prawo!!! Kim on kur...a jest ten fircyk? Zona taka strasznie za nim była....nowa siła,powiew świerzości....i tylko jak usłyszała co ten gamoń ostatnio mówi,stwierdział.....a hoooj z hołownią.
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane