Podobne posty
Artysta dostanie socjal
Po roku od wyborów mam takie pytanie?
Ciekawe czy cenzura Nowej Wiochy tez usunie ta wstawke?
...z tym się muszę zgodzić...
Najwyzszy czas na normalnosc w Polsce...Kto jest za?
Tak tylko pytam,
Komentarze
7Ten bełkot wygląda na traumę po wielokrotnych skrobankach, podczas których wyskrobano również mózg.
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Tworki czekają. Jak tam z tymi plecakami było pani Beato wreszcie...
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Teraz im kto glupszy, tym bardziej reprezentuje Polske w Europie i na swiecie, ten dumny narod z polskich wsi PiSu!
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Prosze kazdego trolla, ktory postawil minus o wyliczenie jakiegokolwiek sukcesu PiSu Kaczynskiego, dla dobra polskiego narodu, w ciagu ostatnich 5 lat. Bo juz nie jest tajemnica ze to partia zlodziei i oszustow! Oszukali juz kazda grupe narodu i dalej kradna!!!
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
przywrócenie wieku emerytalnego częściowa likwidacja pracy na czarno i zmiany prawne umożliwiające odebranie pieniędzy za wykonaną pracę- to tak szczerze więcej nie widzę
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Czy Polacy jeszcze nie zrozumieli ze Polska PiSu jest izolowana od Europy i nikt tego kraju nie traktuje powaznie? Dlugo Europa milczala ale teraz codziennie media europejskie mowia i pisza o Polsce, nietety tylko negatywnie, jak o zacofanym kraju wschodniej Europy!
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Droga Polakow do europejskiej cywilizacji, nadal daleka. Wszystko dzieki indoktrynacji sekty kosciola, od wiekow oglupiajacej polski narod!
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
W podtekście tej wypowiedzi można wyczytać że pis chce odciąć Polskę od Europy , więc w planach jest polexit
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Europa dopiero sie uczy Polakow, ich mentalnosci i zaczyna rozumiec z czym Niemcy mieli przez stulecia do czynienia jako sasiadami.
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane