Podobne posty
Artysta dostanie socjal
Po roku od wyborów mam takie pytanie?
Ciekawe czy cenzura Nowej Wiochy tez usunie ta wstawke?
...z tym się muszę zgodzić...
Najwyzszy czas na normalnosc w Polsce...Kto jest za?
Tak tylko pytam,
Komentarze
5Jaka wladza i elektorat, tacy jej reprezentanci na swiecie...holota rzadzi to i holota bedzie reprezentowala Polske!
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Bo pis chce swoich jełopów zrobić ambasadorami. Któzy nawet nie będą znali jezyka kraju w którym są ambasadorem. Będą tylko doić Polskę na swoje pensje i utrzymanie ambasady. A więcej szkód taka ambasada przyniesie niż pożytku. Po prostu dojna zmiana w pełnej krasie. Bo nasi mieli za małe wykształce...
Bo pis chce swoich jełopów zrobić ambasadorami. Któzy nawet nie będą znali jezyka kraju w którym są ambasadorem. Będą tylko doić Polskę na swoje pensje i utrzymanie ambasady. A więcej szkód taka ambasada przyniesie niż pożytku. Po prostu dojna zmiana w pełnej krasie. Bo nasi mieli za małe wykształcenie i trza było obniżyć poprzeczke!!! Tak robią prawaki.
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Dziadostwa i antypolskich działań Szejnfelda nikt nie przebije. To właśnie dzięki takim indywiduom PIS doszedł do włwadzy, bo Polacy naiwnie myśleli, że już nic gorszego spotkać ich nie może.
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
A jednak spotkalo... jak z deszczu pod rynne! Teraz rzadzi holota jak za czasow PRL!
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Otworzyli możliwości kariery każdego ze swoich id****w 👹👹👹
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Żadna tam nowość - już dawniej się wielokrotnie tak zdarzało, że do innych krajów jechali ludzie znający z języków obcych tylko ruski, i nie mieli pojęcia o tamtejszej kulturze.
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane