Podobne posty
Artysta dostanie socjal
Po roku od wyborów mam takie pytanie?
Ciekawe czy cenzura Nowej Wiochy tez usunie ta wstawke?
...z tym się muszę zgodzić...
Najwyzszy czas na normalnosc w Polsce...Kto jest za?
Tak tylko pytam,
Komentarze
2Akurat od rosyjskiej szczepionki to się odpi..cie. co jak co, ale laboratoria i technikę w swoich dziedzinach ruscy mają najlepszą. sputnik niczym nie ustępuje pfizerowi, a od astry jest dużo lepszy. ale na ruskich to polaczki potrafią tylko pluć. nawet jak ten zakichany łazik poleciał na marsa, to...
Akurat od rosyjskiej szczepionki to się odpi..cie. co jak co, ale laboratoria i technikę w swoich dziedzinach ruscy mają najlepszą. sputnik niczym nie ustępuje pfizerowi, a od astry jest dużo lepszy. ale na ruskich to polaczki potrafią tylko pluć. nawet jak ten zakichany łazik poleciał na marsa, to żaden redaktorzyna nie wspomniał, że poleciał na ruskich silnikach, bo amerykańskiego złomu nie było nawet sensu brać pod uwagę
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
kolejny przykład polaczka, który tylko pyszczyć potrafi, bo innych osiągnięć polska nie ma. a propos komsomolca, ciekawe że do dziś żaden wspaniały amerykański okręt nie jest w stanie pobic jego rekordu zanurzenia, sprzed 50 lat... tylko u nich jak u nas, popuścić indywidualistom cugle, to wszystko...
kolejny przykład polaczka, który tylko pyszczyć potrafi, bo innych osiągnięć polska nie ma. a propos komsomolca, ciekawe że do dziś żaden wspaniały amerykański okręt nie jest w stanie pobic jego rekordu zanurzenia, sprzed 50 lat... tylko u nich jak u nas, popuścić indywidualistom cugle, to wszystko rozpieprzą. jak migi, jak smolensk, jak katastrofy kolejowe.. po co reagować, jakoś to będzie.
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane