Podobne posty
Artysta dostanie socjal
Po roku od wyborów mam takie pytanie?
Ciekawe czy cenzura Nowej Wiochy tez usunie ta wstawke?
...z tym się muszę zgodzić...
Najwyzszy czas na normalnosc w Polsce...Kto jest za?
Tak tylko pytam,
Komentarze
4Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
To fakt, każdy rząd miał za uszami, ale to co odjaśniepawla pis, to naprawdę trzeba być ograniczonym umysłowo, żeby tego nie widzieć.
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Przeciez kregi PIS to albo ex-komuchy, albo chamy ze wsi ktorym sie nalezy. Wezmy takiego obajtka-idealny przyklad wystajacej slomy z butow. Jak to mowia: czlowiek wyjedzie ze wsi (Pcimia) a wies z czlowieka nigdy. Przeciez jego mowa to mowa typowego chama ze wsi, i taki czlowiek prezesem jednej z n...
Przeciez kregi PIS to albo ex-komuchy, albo chamy ze wsi ktorym sie nalezy. Wezmy takiego obajtka-idealny przyklad wystajacej slomy z butow. Jak to mowia: czlowiek wyjedzie ze wsi (Pcimia) a wies z czlowieka nigdy. Przeciez jego mowa to mowa typowego chama ze wsi, i taki czlowiek prezesem jednej z najwiekszych spolek w panstwie?? Dla mnie szok
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane