Reklama
Reklama

Komentarze

4
D
Darofiej 🌾 Wieśniak
5 lat temu

Przewiduję zero protestów

0

Zglos komentarz

G
gumbad 🏹 Łowca
5 lat temu

Jasne jest że od pozostałej sumy łachudry i tak pobiorą podatek. Zapłacimy więc podatek dwa razy. Znowu nas wydymali.

0

Zglos komentarz

V
vacarius 🏆 Master
5 lat temu

Macie prawaki swój pis. Kradną nam miliony a mamią oczy 13 i 14 emeryturą.

0

Zglos komentarz

J
JOGI1972 🏹 Łowca
5 lat temu

Odnoszę wrażenie, a nawet jestem pewien, że podobnie będzie się miała sprawa z PPK.

0

Zglos komentarz

Reklama