Reklama
Reklama

Komentarze

5
D
dosieci55 🎖️ Snajper
5 lat temu

I tak dobrze, że wozu opancerzonego ze sobą nie zabrali

0

Zglos komentarz

C
czerep.webmaster 🌾 Wieśniak
5 lat temu

W sumie to obok jechało jeszcze parę radiowozów z posiłkami :P

0

Zglos komentarz

B
Bozz 🏹 Łowca
5 lat temu

Babcia Kasia wyprowadziła psy na spacer, widziałem film z tego zdarzenia milicja siegła dna i go przebiła.

0

Zglos komentarz

M
Meczybula39 🎯 Wyjadacz
5 lat temu

Daj link chetnie zobaczę;) tęczowa siata rozumiem ze sie dzieje

0

Zglos komentarz

Q
qgoldi 🌾 Wieśniak
5 lat temu

Od 27.02.21r. Jest zakaz noszenia szalików, przyłbice, kominów, nosimy tylko maski. Tym panom należą się mandaty ze niestosowanie się do obowiązujących przepisów

0

Zglos komentarz

P
polaczek111 🌾 Wieśniak
5 lat temu

Żałośni się ci ludzi . Ameby umysłowe

0

Zglos komentarz

E
Ewa.ltd 🌾 Wieśniak
5 lat temu

Te psy powinny byc na smyczy!!!

0

Zglos komentarz

Reklama