Podobne posty
Artysta dostanie socjal
Po roku od wyborów mam takie pytanie?
Ciekawe czy cenzura Nowej Wiochy tez usunie ta wstawke?
...z tym się muszę zgodzić...
Najwyzszy czas na normalnosc w Polsce...Kto jest za?
Tak tylko pytam,
Komentarze
6To jest osobnik, ktory zrobil zawrotna kariere w PiSie, nawet kreowany przez Kaczynskiego na nastepnego premiera Polski. Zwykle jezyk, wyksztalcenie, kultura osobista i zachowanie, swiadczy o poziomie intelektualnym i wyzszych wartosciach moralnych "elity" w spoleczenstwie. Niestety nic takiego nie...
To jest osobnik, ktory zrobil zawrotna kariere w PiSie, nawet kreowany przez Kaczynskiego na nastepnego premiera Polski. Zwykle jezyk, wyksztalcenie, kultura osobista i zachowanie, swiadczy o poziomie intelektualnym i wyzszych wartosciach moralnych "elity" w spoleczenstwie. Niestety nic takiego nie znalazlem na internecie o Obajtku, co by swiadczylo o wczesniej wymienionych wartosciach. Znalazlem informacje, ze to prymitywny zlodziej, cham bez oglady i wyksztalcenia. To zwykly lumpenproletariusz!
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
PS. "PiS wyniosły do władzy „hołota, chamy i prostacy, głupi naród”, „PiS wygrał i nadal będzie wygrywał (…) dlatego, że jest partią zalecającą się do niższych warstw społecznych, które odznaczają się nie tylko »niższym kapitałem kulturowym«, lecz również »niżs...
PS. "PiS wyniosły do władzy „hołota, chamy i prostacy, głupi naród”, „PiS wygrał i nadal będzie wygrywał (…) dlatego, że jest partią zalecającą się do niższych warstw społecznych, które odznaczają się nie tylko »niższym kapitałem kulturowym«, lecz również »niższym kapitałem moralnym«" - polityka.pl (OBAJTEK TO WLASNIE HOLOTA, CHAM, PROSTAK I GLUPI CZLOWIEK)
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Wiejskie PiSiory to lumpenproletariat analfabetow...wczesniej dostali morge ziemi od Bieruta i popierali Stalina, teraz 500+ i popieraja Kaczynskiego. Oglupiani bajkami z ambony. To zelazny elektorat PiSu w Polsce XXI wieku w Europie!
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
mały geszefciarz ? miliony zł to mały geszeft ? to gdzie zaczyna sie duży ?
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Kradnie ale dzieli sie z partia PiSu i sekta kosciola, dlatego niewinny!
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Policzcie ilu takich "Obajtkow" jest w PiSie Kaczynskiego...a wszyscy niewinni i milionerzy!
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
mam takie wrażenie że pis ma taka listę "ligowych" zawodników - baranów, id****w - i na potrzeby ministerstwa lub państwowej spółki - fik i wyjmuje z kapelusza takie objadka czy majtka :)
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
I co się dziwić ? Przecież jak jak np: hydraulik(bez obrazy) dobiera sobie pomocników to takich co mają jakąś wyobraźnię w temacie. Kaczka robi to samo, dobiera sobie odpowiednich pomocników.
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane