Podobne posty
Artysta dostanie socjal
Po roku od wyborów mam takie pytanie?
Ciekawe czy cenzura Nowej Wiochy tez usunie ta wstawke?
...z tym się muszę zgodzić...
Najwyzszy czas na normalnosc w Polsce...Kto jest za?
Tak tylko pytam,
Komentarze
4Ten "Sędzia" celowo doprowadził do przedawnienia w trosce no naszego "Prezydenta" aby ten nie musiał go ułaskawiać.
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Rozwiązanie jest bardzo proste. Niech cały ten sędzia odbędzie karę za pe****la. Bedzie nauczka dla innych sedziów
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
i to jest w końcu jakiś rozsądny pomysł na tym lewackim portalu tak samo ten co wypuścił cygana od metody na wnuczka i tuleja za gangusów
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Ja mam nadzieje ze jak pis upadnie to wszystkie te ulaskawienia i umozenia spraw beda anulowane dla kolesi z pis, a narodowy dlugopis pojdzie siedziec za uniewinnianie przestepcow, bo sa jego kolegami... z reszta z jakim przystajesz takim sie stajeszm, wiec pewnie bedzie mial sporo do odsiedzenia za...
Ja mam nadzieje ze jak pis upadnie to wszystkie te ulaskawienia i umozenia spraw beda anulowane dla kolesi z pis, a narodowy dlugopis pojdzie siedziec za uniewinnianie przestepcow, bo sa jego kolegami... z reszta z jakim przystajesz takim sie stajeszm, wiec pewnie bedzie mial sporo do odsiedzenia za swoje machlojki.
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane