Podobne posty
Artysta dostanie socjal
Po roku od wyborów mam takie pytanie?
Ciekawe czy cenzura Nowej Wiochy tez usunie ta wstawke?
...z tym się muszę zgodzić...
Najwyzszy czas na normalnosc w Polsce...Kto jest za?
Tak tylko pytam,
Komentarze
4Hołdys strugany przez media na narodowe sumienie, nadal nie przestaje być naćpanym, tępym tym, co koń pod brzuchem nosi.
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Zofijo - Idź do kościółka i pomódl się za towarzysza Yarosłwa i złodzieja tadzia.
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
A ty widzisz te wszystkie wały i co....morde trzymasz na kłódkę? Ile ci dali,że taką miernotą zostałaś/eś? 500+,13....14 emeryturkę? Wstyd i żenada. Gdy Hołdys z Perfectem miał za komuny pod górkę pewnie ty neokatoliku komuchów w doope całowałeś. Czegoś dokonała w tamtych czasach pomijając wegetację...
A ty widzisz te wszystkie wały i co....morde trzymasz na kłódkę? Ile ci dali,że taką miernotą zostałaś/eś? 500+,13....14 emeryturkę? Wstyd i żenada. Gdy Hołdys z Perfectem miał za komuny pod górkę pewnie ty neokatoliku komuchów w doope całowałeś. Czegoś dokonała w tamtych czasach pomijając wegetację bez celu?
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
I hooj....nadal 30% społeczeństwa da się porąbać za tą koorewską partię. Niech kradną byle nam ochłapy dali....sprzedajny lepszy sort!!!
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
idzie wiosna, to śpiewajmy - a na drzewach zamiast liści, będą wisieć pislamisci
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane