Podobne posty
Artysta dostanie socjal
Po roku od wyborów mam takie pytanie?
Ciekawe czy cenzura Nowej Wiochy tez usunie ta wstawke?
...z tym się muszę zgodzić...
Najwyzszy czas na normalnosc w Polsce...Kto jest za?
Tak tylko pytam,
Komentarze
7Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
”Cała Polska z was się śmieje, komuniści i złodzieje” - strefa.se
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
PS. - JPII przerobil cudownie wszystkich komuchow na katoli i teraz wszyscy w PiSie, nazywaja sie "prawakami"!
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
PZPR, SB, UB, skorumpowani klechy. Nie zostali osądzeni i posadzeni po 89r. To nie dziwne że się reaktywują. To samo będzie po upadku pisu. Przycichną , przeczekają i wrócą do napełnionego koryta.
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Resortowe dzieci, sieroty po UB i SB, agenci Kremla, obrońcy złodziei, zwyczajni oszuści, gwałciciele dzieci... Kogoś wśród członków PiS pominąłem?
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Od zawsze wiadomo,że PIS to piąta kolumna komunistów,ukryci konfidenci teraz udająkatolików.
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Komuchy zawsze były przy korycie, już od okrągłego stołu. Przecież wtedy nie było obalania komuny, tylko dogadanie się i to się ciągnie do dziś i będzie ciągnęło, dopóki wszyscy nie wymrą. Serio jeszcze tego nie zauważyliście??? Może młodzież, to rozumiem, ale stare wygi??? Wstydźcie się, i Wy chcec...
Komuchy zawsze były przy korycie, już od okrągłego stołu. Przecież wtedy nie było obalania komuny, tylko dogadanie się i to się ciągnie do dziś i będzie ciągnęło, dopóki wszyscy nie wymrą. Serio jeszcze tego nie zauważyliście??? Może młodzież, to rozumiem, ale stare wygi??? Wstydźcie się, i Wy chcecie robić i komentować polityczne memy???
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
17368 odcinek z serii w PO/PIS są byli PZPRowcy i agenci SB. Cóż za szok. Żadnego bez żadnych wyjatkow nie spotkały konsekwencje a wręcz biorą udział w zyciu publicznym. Np agent Michał Boni z PO albo agent Bolek itp... POLITYCY CO BYLI I W PIS I W PO: Jaki, Gowin, Morawiecki, Sikorski, Morawiecki,...
17368 odcinek z serii w PO/PIS są byli PZPRowcy i agenci SB. Cóż za szok. Żadnego bez żadnych wyjatkow nie spotkały konsekwencje a wręcz biorą udział w zyciu publicznym. Np agent Michał Boni z PO albo agent Bolek itp... POLITYCY CO BYLI I W PIS I W PO: Jaki, Gowin, Morawiecki, Sikorski, Morawiecki, Kaminski, Ujazdowkiski, Mezydlo, Dorn, Misiolek.
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
suszku po raz 17343 przypomnę: Korwin stary komuch; Bosak naziol, płaskoziemiec, fanatyk religijny; Braun de**l; Winnicki naziol; Sośniarz biega na waleta po ulicy. Elita Konfederacji suszkowej 😂
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
suszku przypomnę: Korwin stary komuch; Bosak naziol, płaskoziemiec, fanatyk religijny; Braun de**l; Winnicki naziol; Sośniarz biega na waleta po ulicy. Elita suszkowej Konfederacji😂
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Wzywam "oloffa" do komentarza. Najbardziej zaciekły PiSowski k*rwa de**l na tej stronie twierdzący, że PiS walczy z komuną.
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane