Podobne posty
Artysta dostanie socjal
Po roku od wyborów mam takie pytanie?
Ciekawe czy cenzura Nowej Wiochy tez usunie ta wstawke?
...z tym się muszę zgodzić...
Najwyzszy czas na normalnosc w Polsce...Kto jest za?
Tak tylko pytam,
Komentarze
3Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
No tak, jeśli uważacie że listonosz to na kawie tylko przesiaduje to spróbujcie 2 tygodnie popracować, etery ucinają co pół roku robisz 2 rejony zamiast 1 i jeszcze w międzyczasie masz sprzedawać cukierki baterie i inne pierdoły. Po 2 latach pracy nigdy przenigdy nie powiem złego słowa na listonosza...
No tak, jeśli uważacie że listonosz to na kawie tylko przesiaduje to spróbujcie 2 tygodnie popracować, etery ucinają co pół roku robisz 2 rejony zamiast 1 i jeszcze w międzyczasie masz sprzedawać cukierki baterie i inne pierdoły. Po 2 latach pracy nigdy przenigdy nie powiem złego słowa na listonosza, administracja to inna sprawa, banda de**li wymyśla coraz nowsze de**lizmy. Ludzie mają kontakt tylko z tym najniższym szczeblem więc wydaje im się że listonosz to powrzucać awiza i ma wyje***e. Jak zaawizujesz 50 litów to siedzisz godzinę żeby je opisać, później następna osoba też musi zrobić to s
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
De**le na stołkach państwowych spółek. Ma być de**l, ale wierny towarzyszowi Yarosławowi.
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane