Podobne posty
Artysta dostanie socjal
Po roku od wyborów mam takie pytanie?
Ciekawe czy cenzura Nowej Wiochy tez usunie ta wstawke?
...z tym się muszę zgodzić...
Najwyzszy czas na normalnosc w Polsce...Kto jest za?
Tak tylko pytam,
Komentarze
8Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
"PiS wyniosły do władzy „hołota, chamy i prostacy, głupi naród”, „PiS wygrał i nadal będzie wygrywał (…) dlatego, że jest partią zalecającą się do niższych warstw społecznych, które odznaczają się nie tylko »niższym kapitałem kulturowym«, lecz również »niższym...
"PiS wyniosły do władzy „hołota, chamy i prostacy, głupi naród”, „PiS wygrał i nadal będzie wygrywał (…) dlatego, że jest partią zalecającą się do niższych warstw społecznych, które odznaczają się nie tylko »niższym kapitałem kulturowym«, lecz również »niższym kapitałem moralnym«" - polityka.pl (holota wybrala holote, ktora teraz rzadzi!)
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Tylko w Polsce ciemnota cieszy się poparciem ciemnoty. Zahipnotyzowała de**li majtkami na twarzy. Czy ktoś tej (chyba) kobiecie wytłumaczy gdzie się majki nosi?
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Holota glosowala na holote i teraz rzadza, tym spoleczenstwem w drodze do sredniowiecza. Popieraja sekte kosciola i Ordo Iuris, teraz sekty oglupiaja ten dumny zacofany narod.
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane