Reklama
Reklama

Komentarze

5
B
bzinks 🌾 Wieśniak
5 lat temu

widać ale Tusk i jego ekipa święta nie była :)

0

Zglos komentarz

B
Barek65 💩 JP 100%
5 lat temu

No trenuje, bo kiedyś na wale przeciwpowodziowym nie zdążył i dostał w r...

0

Zglos komentarz

W
wwwmarek 🌾 Wieśniak
5 lat temu

Widać z daleka, rudy hooj biega sam.

0

Zglos komentarz

U
Urbito 🌾 Wieśniak
5 lat temu

Bo nie wszyscy pamiętają jak nas wyruchał jak był u władzy. Jeden wuj, jedni gorsi od drugich. Jedni lizali jajca angeli drudzy tadeuszowi a chłop pańszczyźniany zawsze dymany

0

Zglos komentarz

K
kufloteka 🌾 Wieśniak
5 lat temu

Tak nie chwalcie tego Tuska też kawał rudej ła**y .

0

Zglos komentarz

Reklama