Podobne posty
Artysta dostanie socjal
Po roku od wyborów mam takie pytanie?
Ciekawe czy cenzura Nowej Wiochy tez usunie ta wstawke?
...z tym się muszę zgodzić...
Najwyzszy czas na normalnosc w Polsce...Kto jest za?
Tak tylko pytam,
Komentarze
4Telekamery są za dobra publicystykę. Piotr Kraśko w pełni sobie na to założył gdyż jego wywiady nie obrażają nikogo a pytania zadaje w sposób bardzo wyważony i inteligentny. pan Samuel Pereira słusznie jest obrażony, ze się nie zakwalifikował, gdyż no cóż trudno zestawić dziennikarza z kiepskim you...
Telekamery są za dobra publicystykę. Piotr Kraśko w pełni sobie na to założył gdyż jego wywiady nie obrażają nikogo a pytania zadaje w sposób bardzo wyważony i inteligentny. pan Samuel Pereira słusznie jest obrażony, ze się nie zakwalifikował, gdyż no cóż trudno zestawić dziennikarza z kiepskim youtuberem.
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Liczyli na Ziemca,Rachonia czy Ogórkową ? Jak będzie plebiscyt Telewazeliniarz to zajmą czołowe miejsca
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
A gdzie ku@wa gwałciciel z g*tarą co z Ogórkową jest parą ? pisze pozwy , złodziej zniczowy ?
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane