Podobne posty
Artysta dostanie socjal
Po roku od wyborów mam takie pytanie?
Ciekawe czy cenzura Nowej Wiochy tez usunie ta wstawke?
...z tym się muszę zgodzić...
Najwyzszy czas na normalnosc w Polsce...Kto jest za?
Tak tylko pytam,
Komentarze
4To się działo od 1980r., po 1989r. się nasiliło, ale teraz dopiero to doskonale widać przez butę i chamstwo. Ale do Polaków i tak nic nie dotrze.
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Ktoś tych złodziejów dopuszcza do władzy. Księża gwałcą dzieci a rodzice dalej chodzą do kościoła i jeszcze płacą za to
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Braki intelektualne nadrabiaja gromadzeniem bogactwa... bo w Polsce tylko kasa sie liczy!
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Kiedys juz pisalem ze żeby zagłosować to powinien być krótki test na inteligencję. Masz poniżej 100-110to ni c**j nie glosujesz bo jesteś de**lem a jak zdales do dostajesz kartę wyborczą . i to powinno byc w dwie strony bo żeby iść do polityki to też test tylko ze już 110-150 i po problemie z debi...
Kiedys juz pisalem ze żeby zagłosować to powinien być krótki test na inteligencję. Masz poniżej 100-110to ni c**j nie glosujesz bo jesteś de**lem a jak zdales do dostajesz kartę wyborczą . i to powinno byc w dwie strony bo żeby iść do polityki to też test tylko ze już 110-150 i po problemie z de**lami w polityce
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane