Podobne posty
Artysta dostanie socjal
Po roku od wyborów mam takie pytanie?
Ciekawe czy cenzura Nowej Wiochy tez usunie ta wstawke?
...z tym się muszę zgodzić...
Najwyzszy czas na normalnosc w Polsce...Kto jest za?
Tak tylko pytam,
Komentarze
5Sprawa bajtka to czysta zagrywa polityczna.Jak ćwierkały wróbelki że bajtek idzie na premiera zaraz ujawniono taśm.Jak myślicie kto to zrobił.Opozycja ? chyba ktoś inny
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Nie oszukujmy sie... Polska rzadza WARIACI, popierani przez DE**LI z polskich wsi... PiS mial najwieksze poparcie w szpitalach psychiatrycznych, a 25% polskiego spoleczenstwa ma problemy psychiczne. To zelazny elektorat PiSu!
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
PS. - Czy jeszcze ktos wierzy ze tacy "wybitni" politycy PiSu, jak Kaczynski, Macierewicz, Morawiecki, Suski, Sasin, Pawlowicz i inni...SA PSYCHICZNIE NORMALNI? Bo ja NIE!!!
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Popatrzcie tylko na te wszystkie osiagniecia i sukcesy PiSu... bezobjawowe. Teraz obiecuja wiecej! Oszukali juz wszystkie grupy spoleczenstwa i dalej chca oszukiwac, swoimi "obiecankami cacankami", juz pod inna nazwa...tak dziala ich prymitywna propaganda!
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane