Podobne posty
Artysta dostanie socjal
Po roku od wyborów mam takie pytanie?
Ciekawe czy cenzura Nowej Wiochy tez usunie ta wstawke?
...z tym się muszę zgodzić...
Najwyzszy czas na normalnosc w Polsce...Kto jest za?
Tak tylko pytam,
Komentarze
2Na pytanie dziennikarzy, prokuratura Ziobry odpowie- jakie taśmy ? Pierwsze słyszymy o czymś takim od państwa
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
1533 odc z serii pis=PO i robia dokładnie to samo... Obajtek nadużywa wladzy mówicie? Przypomnijcie sobie proszę ceny kamienic w Warszawie za czasów Trzaska i Gronkiewicz-Walc. Jaka była ich cena w porownaniu z cena rynkowa? Mój złodziej jest lepszy niż twój tak? NIE... Złodziej = złodziej,a PiS=PO....
1533 odc z serii pis=PO i robia dokładnie to samo... Obajtek nadużywa wladzy mówicie? Przypomnijcie sobie proszę ceny kamienic w Warszawie za czasów Trzaska i Gronkiewicz-Walc. Jaka była ich cena w porownaniu z cena rynkowa? Mój złodziej jest lepszy niż twój tak? NIE... Złodziej = złodziej,a PiS=PO.POLITYCY CO BYLI I W PIS I W PO: Jaki, Gowin, Morawiecki, Sikorski, Morawiecki, Kaminski, Ujazdowkiski, Mezydlo, Dorn, Misiolek.
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane