Podobne posty
Artysta dostanie socjal
Po roku od wyborów mam takie pytanie?
Ciekawe czy cenzura Nowej Wiochy tez usunie ta wstawke?
...z tym się muszę zgodzić...
Najwyzszy czas na normalnosc w Polsce...Kto jest za?
Tak tylko pytam,
Komentarze
5Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Niebawem beda procesy o znieslawiemie Kaczynskiego, Macierewicza, Suskiego, Sasina i wielu innych z PiSu...z udzialem bieglych psychiatrow sadowych!
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
De**lizm- stan upośledzenia umysłowego w stopniu lekkim..... tyle stwierdzenia naukowego. A teraz proszę mi powiedzieć... czy obserwując zachowanie dudy na przestrzeni pojawienia się tego człowieka w życiu politycznym , jego gesty, wypowiedzi, mimikę, i wiele innych pajacowatych cech jak...
De**lizm- stan upośledzenia umysłowego w stopniu lekkim..... tyle stwierdzenia naukowego. A teraz proszę mi powiedzieć... czy obserwując zachowanie dudy na przestrzeni pojawienia się tego człowieka w życiu politycznym , jego gesty, wypowiedzi, mimikę, i wiele innych pajacowatych cech jakie ów wykazuje ...... autor sławetnej wypowiedzi daleko się pomylił ????
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Ireneusz Krosny, już nie mówiąc o Jasiu Fasoli mogliby u niego pobierać nauki.
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane