Reklama
Najbardziej w rządzie pis podoba mi się, że walczą

Najbardziej w rządzie pis podoba mi się, że walczą

przez Admin — 5 lat temu
1

Zglos post

Reklama

Komentarze

1
W
waniasor 🏹 Łowca
5 lat temu

Bravo niech żydostwo i masoni odbierają sobie Polskę 😂

0

Zglos komentarz

Reklama