Podobne posty
Artysta dostanie socjal
Po roku od wyborów mam takie pytanie?
Ciekawe czy cenzura Nowej Wiochy tez usunie ta wstawke?
...z tym się muszę zgodzić...
Najwyzszy czas na normalnosc w Polsce...Kto jest za?
Tak tylko pytam,
Komentarze
7Dlaczego przeprosic? Do pierdla suke, moze ja tam zaszczenia straznicy, w koncu pis tego chce dla kobiet...
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
tytuł profesora zdefraudował się. oszustka idealnie psuje do parszywej zmiany.
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Przerażające jest to że żeby przypodobać się obecnej marnej władzy kompromitują się osoby z tytułami doktorów, profesorów i takimi tam innymi tytułami. Smutne
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Za każde takie pomówienie, nieistotne, czy względem opozycji czy jakiegokolwiek innego człowieka, powinna być górna granica kary i bezwzględna kara pozbawienia wolności. Szybciutko skończyłyby się sensacyjne materiały "telewizji publicznej", szybciutko skończyłyby się kwieciste wymowy pisiorskich ap...
Za każde takie pomówienie, nieistotne, czy względem opozycji czy jakiegokolwiek innego człowieka, powinna być górna granica kary i bezwzględna kara pozbawienia wolności. Szybciutko skończyłyby się sensacyjne materiały "telewizji publicznej", szybciutko skończyłyby się kwieciste wymowy pisiorskich aparatczyków sugerujące grzechy ich przeciwników i szybciutko skończyłby się sam minister zero ze swoimi umarzanymi postępowaniami względem pisowskich szm@t bez odrobiny honoru i godności. ***** ***
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
PIS nawet probowal przekupic(za nedzne 5 tys zlotych) pacjentow Grodzkiego by ci twierdzili iz ten bral od nich lapowki. Takie sa metody dzialania obecnej wladzy w Polsce
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane