Podobne posty
Artysta dostanie socjal
Po roku od wyborów mam takie pytanie?
Ciekawe czy cenzura Nowej Wiochy tez usunie ta wstawke?
...z tym się muszę zgodzić...
Najwyzszy czas na normalnosc w Polsce...Kto jest za?
Tak tylko pytam,
Komentarze
3Morawiecki: To wina ludzi, którzy źle życzą rządowi, lekarzy, szefów placówek zdrowia i pacjentów, którzy napływają oraz opozycji, a zwłaszcza Tuska.
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Zobaczcie ilu wiernych PiSlamistow na wiocha...zaklamuja fakty i rzeczywistosc, jak za czasow PRL!
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Kolejny duda,, Morawiecki myśli , że nasz kraj zamieszkują sami kr***ni. Panie Morawiecki, jesteście po prostu do ..niczego !! Nie potraficie nic. Czego się nie dotkniecie, to pada jak klacz w Janowie Podlaskim..
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Morawiecki zwraca sie ze swoja prymitywna propaganda do zacofanego elektoratu PiSu, oni wszysko lykaja jak pelikany...
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
@tydzien - Morawiecki ma racje, Polske zamieszkuja sami kr***ni, inaczej nie wybrali by tych kr***now do wladzy!!!
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Jaka kuwa opozycja, gdybyście mieli opozycje to wasze ryje już dawno by były odcięte od koryta.
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane