Podobne posty
Artysta dostanie socjal
Po roku od wyborów mam takie pytanie?
Ciekawe czy cenzura Nowej Wiochy tez usunie ta wstawke?
...z tym się muszę zgodzić...
Najwyzszy czas na normalnosc w Polsce...Kto jest za?
Tak tylko pytam,
Komentarze
4Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Suweren tego właśnie pragnie. Od 30 lat wybiera takich właśnie, a teraz mu się wyjątkowo udało. Są kraje poważne, gdzie rząd do dyspozycji ma kilka samochodów. No, ale nie w Bizancjum. @jakub1975wawa A na kogo pan głosował (pytanie retoryczne - nie mój interes)? Na tych z beznadziejnie głup...
Suweren tego właśnie pragnie. Od 30 lat wybiera takich właśnie, a teraz mu się wyjątkowo udało. Są kraje poważne, gdzie rząd do dyspozycji ma kilka samochodów. No, ale nie w Bizancjum. @jakub1975wawa A na kogo pan głosował (pytanie retoryczne - nie mój interes)? Na tych z beznadziejnie głupiej opozycji? Oni zrobili by to samo, tylko bez ostentacji, wstydząc się i może trochę na mniejszą skalę. Jedynie stare komuchy z SLD by się wstrzymały nauczone jeszcze przez PZPR, że może zaboleć. Oczywiście pic to creme de la creme złodziejskiego systemu (podwoili prawie dług w 5 lat).
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Trzeba gnać te tłumoki jak najszybciej się da. aA po zmianie władzy, rozliczać i karać
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane