Podobne posty
Artysta dostanie socjal
Po roku od wyborów mam takie pytanie?
Ciekawe czy cenzura Nowej Wiochy tez usunie ta wstawke?
...z tym się muszę zgodzić...
Najwyzszy czas na normalnosc w Polsce...Kto jest za?
Tak tylko pytam,
Komentarze
5Typowe pisowskie zagrywki, nawet qrwa spod latarni tak ci nie nakłamie. Ciekawe jak takie mendy będą chodzić po ulicach jak zabraknie pisu i jego parasola?
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Mają się na kim wzorować, patrz co robił sok z buraka "Ludzi w sieci udało się mocno zaktywizować wokół Donalda. Bardzo duże poparcie. Wrzucałem materiały codziennie, kilkakrotnie. Na soku (Ponad 700 tys.), na Racjonalnej Polsce (ponad 200), Nie lubię PiS-u (ponad 400), Mam dość PiS (ponad 100), na...
Mają się na kim wzorować, patrz co robił sok z buraka "Ludzi w sieci udało się mocno zaktywizować wokół Donalda. Bardzo duże poparcie. Wrzucałem materiały codziennie, kilkakrotnie. Na soku (Ponad 700 tys.), na Racjonalnej Polsce (ponad 200), Nie lubię PiS-u (ponad 400), Mam dość PiS (ponad 100), na Solidarnych z Donaldem Tuskiem (60 tys.), Solidarnych z Lechem Wałęsą, Memnews i kilku mniejszych stronach. Cały czas idą materiały z Donaldem. Bardzo dużo lajków i komentarzy czyli ludzie są aktywni, nie są obojętni. Czekają z nadzieją. "
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane