Reklama
Reklama

Komentarze

2
B
beeveer 🎖️ Snajper
5 lat temu

trudno powiedzieć co wygrał, bo to tvp wytoczyło mu sprawę. a sąd stwierdził jedynie, że facet może mówić to co myśli. On sam wytoczył w tym temacie sprawę tvp i też przegrał. nie bądźcie jak tvp, bo ta wstawka tak wygląda.

0

Zglos komentarz

R
5 lat temu

przecież nissin to sokzburaka, nie spodziewaj się wiele, już za sprostowanie fejku zostałeś zglanowany

0

Zglos komentarz

N
nissin Czysta Moc
5 lat temu

"TVP przegrała proces z obywatelem, który stwierdził, że stacja „łamie godność człowieka na masową skalę”. Zapewne większość z nas podpisałaby się pod tymi słowami rękoma i nogami. Jeden z obywateli jednak (co prawda prawnik z zawodu, ale i tak się chwali) postanowił tych słów bronić prz...

"TVP przegrała proces z obywatelem, który stwierdził, że stacja „łamie godność człowieka na masową skalę”. Zapewne większość z nas podpisałaby się pod tymi słowami rękoma i nogami. Jeden z obywateli jednak (co prawda prawnik z zawodu, ale i tak się chwali) postanowił tych słów bronić przed polskim sądem, który to uznał właśnie, że miał prawo je wypowiedzieć. Co ważne, wyrok jest już prawomocny." - antyweb.pl/2021-03-26

0

Zglos komentarz

N
nissin Czysta Moc
5 lat temu

PS. - "Sąd apelacyjny podtrzymał wcześniejszą decyzję i opinię sądu okręgowego uznając, że Waldemar Sadowski miał prawo do wyrażenia takiej opinii oraz, że nie przekroczył w niej granic uzasadnionej krytyki." - antyweb.pl/2021-03-26

0

Zglos komentarz

B
beeveer 🎖️ Snajper
5 lat temu

tvp pozwała faceta za jego opinię, sąd stwierdził, że facet miał prawo wygłosić swoją opinię, ale to nie znaczy że przyznał mu rację co do zachowania tvp. więc facet sam założył sprawę przeciwko tvp o naruszanie godności człowieka i wygrała ją tvp. A twoja wstawka sugeruje, że sąd przyznał mu racj...

tvp pozwała faceta za jego opinię, sąd stwierdził, że facet miał prawo wygłosić swoją opinię, ale to nie znaczy że przyznał mu rację co do zachowania tvp. więc facet sam założył sprawę przeciwko tvp o naruszanie godności człowieka i wygrała ją tvp. A twoja wstawka sugeruje, że sąd przyznał mu rację a poza tym 8*

0

Zglos komentarz

Reklama