Podobne posty
Artysta dostanie socjal
Po roku od wyborów mam takie pytanie?
Ciekawe czy cenzura Nowej Wiochy tez usunie ta wstawke?
...z tym się muszę zgodzić...
Najwyzszy czas na normalnosc w Polsce...Kto jest za?
Tak tylko pytam,
Komentarze
5"Koronawirus. Polska na dole rankingu radzenia sobie z pandemią. Będzie jeszcze gorzej. Bloomberg od początku pandemii publikuje ranking państw walczących z koronawirusem. Oceniana jest głównie skuteczność. W najnowszym Polska jest na 50 miejscu na 53 kraje. Gorzej tylko w Brazylii, Czechach i Meksy...
"Koronawirus. Polska na dole rankingu radzenia sobie z pandemią. Będzie jeszcze gorzej. Bloomberg od początku pandemii publikuje ranking państw walczących z koronawirusem. Oceniana jest głównie skuteczność. W najnowszym Polska jest na 50 miejscu na 53 kraje. Gorzej tylko w Brazylii, Czechach i Meksyku." - money.pl/28.03.2021
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
A oni 300 limuzyn dla rzadu kupują, na owsiaka najeżdżają, sku rwysyny
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Olać to, niech politycy się chorymi się opiekują i klechy koniecznie. A wy pracujcie po 8 h dziennie 5 dni w tygodniu.
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane