Podobne posty
Artysta dostanie socjal
Po roku od wyborów mam takie pytanie?
Ciekawe czy cenzura Nowej Wiochy tez usunie ta wstawke?
...z tym się muszę zgodzić...
Najwyzszy czas na normalnosc w Polsce...Kto jest za?
Tak tylko pytam,
Komentarze
3Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
zdegradować do szeregowego,zabrać wszystkie odznaczenia,cofnąć "honorowego warszawiaka" zabrać emeryturę generalską a kardynalską ociąć do najniższej,zlicytować nieprawnie zdobyty majątek a kasę przeznaczyć na fundusz poszkodowanych przez kościół. Dużo ? Jeszcze mało bo powinien siedzieć.
zdegradować do szeregowego,zabrać wszystkie odznaczenia,cofnąć "honorowego warszawiaka" zabrać emeryturę generalską a kardynalską ociąć do najniższej,zlicytować nieprawnie zdobyty majątek a kasę przeznaczyć na fundusz poszkodowanych przez kościół. Dużo ? Jeszcze mało bo powinien siedzieć.
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
widzę tu robotę kościelnych wazeliniarzy.Ujawni się który i stanie w obronie obrońcy pe****lów ?
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane