Reklama
Reklama

Komentarze

4
O
ogrodnik66 🎖️ Snajper
5 lat temu

zemściciel

0

Zglos komentarz

B
Bekaj 🌟 Padawan
5 lat temu

Morderca brata i towarzyszących mu osób.

0

Zglos komentarz

K
Kermitass 🎯 Wyjadacz
5 lat temu

On ma tyle chrustu w nosie, że aż dziwne że się jeszcze nie udusił.

0

Zglos komentarz

A
5 lat temu

Dlaczego wyzywacie sie na Kaczybskim a nie na tych ktorzy go wybrali? Przeciez bylo wiadomo kim byl, pokazal co potrafi przez 4 lata a matoly nadal go wybieraja. W tej Warszafce to same de**le mieszkaja.

0

Zglos komentarz

Reklama