Reklama
Reklama

Komentarze

5
V
vacarius 🏆 Master
5 lat temu

Nierobom dawać pracującym zabierać. Typowe prawaki.

0

Zglos komentarz

A
artek66 🎖️ Snajper
5 lat temu

Dożynanie watahy ! za 10 godzin pracy, miska ryżu , i całowanie pis-dyrektora w d**e w ramach wdzięczności !! jak się nie obudzi polski robotnik z tego letargu to tak będzie wyglądał jego powszedni dzień !

0

Zglos komentarz

J
Jarewa 😏 Szyderca
5 lat temu

A mi to lotto, kto dziś normalnie pracuje na legalu?? Na czarno praca dorywcza jest duo bardziej opłacalna jak nikt nie kradnie twojego zarobku...

0

Zglos komentarz

kornas1988
kornas1988 🎯 Wyjadacz
5 lat temu

A wiesz jak działa naliczanie choć by emerytury lub nawet służba zdrowia jak jesteś na czarno zatrudniony?

0

Zglos komentarz

P
pibi80 🌟 Padawan
5 lat temu

Spokojnie, ich patoelektorat nawet nie zauważy różnicy.

0

Zglos komentarz

kornas1988
kornas1988 🎯 Wyjadacz
5 lat temu

Hmm czyż by znowu zacznie się praca na czarno gdzie się da

0

Zglos komentarz

Reklama