Reklama
Reklama

Komentarze

4
K
Kwinto 🌾 Wieśniak
5 lat temu

jakub1975wawa, jezeli to widzisz to nagraj filmik lub zrob Foto ... chetnie to zobaczymy.

0

Zglos komentarz

J
jakub1975wawa Czysta Moc
5 lat temu

Nie ma sprawy na pewno bede miał okazję, jak to zrobic? Co proponujesz? Chcesz zobaczyć filmik zrobiony z 12h? To bez sensu! Jednakże jak umieszcze ze fragmenty filmu lub zdjeciaz poszczególnych podjazdów karetek to zaraz mi powiesz że to były inne dni! Więc jak zrobić byś był zadowolony?

Nie ma sprawy na pewno bede miał okazję, jak to zrobic? Co proponujesz? Chcesz zobaczyć filmik zrobiony z 12h? To bez sensu! Jednakże jak umieszcze ze fragmenty filmu lub zdjeciaz poszczególnych podjazdów karetek to zaraz mi powiesz że to były inne dni! Więc jak zrobić byś był zadowolony?

0

Zglos komentarz

W
Wasyl_84 🌾 Wieśniak
5 lat temu

@jakub1975wawa jak nagrasz to udowodnisz niedowiarkom że jakakolwiek karetka podjeżdża pod ten blok. Nawet jakby miało to być nagrania z kilku dni. Pozdrawiam

0

Zglos komentarz

J
jakub1975wawa Czysta Moc
5 lat temu

Nie ma problemu nie w dzisiejszych czasach co chwila są akiś karetki na włączonych bombach lub pod blokami domami itd. Myślisz że po co tam są? Na koniaczku? Na kawie?

0

Zglos komentarz

J
jacekgr41 💩 JP 100%
5 lat temu

I dowiedz się czy na co id?

0

Zglos komentarz

M
Maniuniu11 🎖️ Snajper
5 lat temu

No i dziwnym cudem 9 kwietnia jest dobrze bo 10 kwietnia jest rocznica smoleńska, a 11 znowu wzrost zachorowań

0

Zglos komentarz

G
gumbad 🏹 Łowca
5 lat temu

Klaun, będzie klaunem. Nawet jak się go w gronostaje ubierze.

0

Zglos komentarz

Reklama