Podobne posty
Artysta dostanie socjal
Po roku od wyborów mam takie pytanie?
Ciekawe czy cenzura Nowej Wiochy tez usunie ta wstawke?
...z tym się muszę zgodzić...
Najwyzszy czas na normalnosc w Polsce...Kto jest za?
Tak tylko pytam,
Komentarze
4Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Jak ktoś nie ma szkoły, nie ma żadnych przydatnych umiejętności, wniosków wyciągać nie potrafi za to jest posłuszny, nie ma pomysłu na życie ...
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Ok ja rozumiem ze policja nie ma łatwo i jest w tych czasach wyjątkowo często konfrontowana z frustracja zwykłych obywateli. Co się jednak stało ze poszło to w kierunki nie ma zatrzymania bez palowania. Trzeba tego było na Motocyklowym Zlocie Gwiaździstym im. ks. Ułana Zdzisława Jastrzębiec Peszkows...
Ok ja rozumiem ze policja nie ma łatwo i jest w tych czasach wyjątkowo często konfrontowana z frustracja zwykłych obywateli. Co się jednak stało ze poszło to w kierunki nie ma zatrzymania bez palowania. Trzeba tego było na Motocyklowym Zlocie Gwiaździstym im. ks. Ułana Zdzisława Jastrzębiec Peszkowskiego spróbować. Ale nie, zawsze tylko palować słabszych kobiet i dzieci, bo nie oddadzą? To nawet za ZOMO tak daleko się nie wychylali. Tylko SB tłukło i torturowało kobiety, rozumiecie? Gdzie honor, gdzie profesjonalność?
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
W PISie to takie modne tłuc swoje żony. Poza tym PIS nawet nie chce słyszeć o ustawach przemocowych wobec kobiet, więc dopóki można to po katolicku z przyklaskiem rządu pałują równo.
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane