Reklama
Reklama

Komentarze

3
N
Nightcrawler39 Czysta Moc
5 lat temu

Co można się spodziewać po sc****ach PIsowskich nawet tutaj na wiosce robią burdel PISowskie trolle

0

Zglos komentarz

H
Hataorochi 🌾 Wieśniak
5 lat temu

Ja się pytam po ch_j ten cały senat? Nie wystarczy nam parę setek darmozjadów w sejmie?

0

Zglos komentarz

J
JOGI1972 🏹 Łowca
5 lat temu

Jak ja opuszczę miejsce pracy, to mnie z roboty wyp....lą, w czym problem? Ich zasra....ym obowązkiem jest wypełniać swoje mandaty. Jeżeli będziemy to tolerować, to zostanie nam tylko wyrażanie swoich sprzeciwów w Internecie.

0

Zglos komentarz

Reklama