Reklama
Reklama

Komentarze

19
B
bohun2006 🎖️ Snajper
5 lat temu

ale tam za pe****lie scinaja leb katana

0

Zglos komentarz

R
robbie33 🌾 Wieśniak
5 lat temu

Warto spróbować 👍

0

Zglos komentarz

L
Lukasz00132 🌾 Wieśniak
5 lat temu

Po cholere nam to

0

Zglos komentarz

L
Lukasz00132 🌾 Wieśniak
5 lat temu

To pohujnam tona następne 200 lat

0

Zglos komentarz

C
Cyber69 🎯 Wyjadacz
5 lat temu

Czyli kler nam nie potrzebny, Samo zaoranie 100!

0

Zglos komentarz

B
Bekaj 🌟 Padawan
5 lat temu

To jak u nas nie będzie tylko przez kat, to chyba tez nic się nie stanie. Czy może się mylę?

0

Zglos komentarz

P
plemiona1234 🏹 Łowca
5 lat temu

czyżby biskup sugerował , że księża są dla wiary zbędni??????

0

Zglos komentarz

S
sebastianF ⚔️ Jedi
5 lat temu

Czyli wniosek prosty na h*j nam księża

0

Zglos komentarz

C
caleanka Czysta Moc
5 lat temu

Ale klechom jest potrzebna Polska...nigdzie indziej juz nie maja tyle "owieczek" do strzyzenia z kasy!

0

Zglos komentarz

C
caleanka Czysta Moc
5 lat temu

"Kościół katolicki w Japonii Liczy 0,4% mieszkańców Japonii i daje temu krajowi 94. miejsce na świecie pod względem liczby katolików." - wikipedia

0

Zglos komentarz

E
elkrakerso 🏹 Łowca
5 lat temu

może właśnie dlatego

0

Zglos komentarz

V
vacarius 🏆 Master
5 lat temu

Wiara w Latającego Potwora Spagetii nie ma księży. Dlatego przetrwa kolejne 200 lat a katolicyzm pewnie nie.

0

Zglos komentarz

J
jakub1975wawa Czysta Moc
5 lat temu

Przewiduje Polskę bez księży? Zayebißcie!

0

Zglos komentarz

U
Urzytkownik-drugi 🎯 Wyjadacz
5 lat temu

Nie pomimo, a dlatego!

0

Zglos komentarz

[
[Usunięty użytkownik]
5 lat temu

Ja wierzę w moc Jedi, jak większość. T

0

Zglos komentarz

B
bartoszpo 🌾 Wieśniak
5 lat temu

W Irlandii wielu wiernych katolickich gromadzi się w domach na wspólne modlitwy i czytanie pisma św. Nie potrzebują kapłanów.

0

Zglos komentarz

H
herstan 🌟 Padawan
5 lat temu

Żm**a zrzuciła złotą skórę ale i tak pluje jadem .

0

Zglos komentarz

T
tomasz1968 🎯 Wyjadacz
5 lat temu

Bo wiara to nie kościoły, pałace i horda pe****li w s**ienkach. Ta obsługa naziemna jest najmniej potrzebna.

0

Zglos komentarz

P
pibi80 🌟 Padawan
5 lat temu

Japończycy wierzą każdy w to, w co ma ochotę. Liczba wiernych zorganizowanych wokół różnego typu organizacji religijnych jest u nich bardzo niska. Z pewnością nie potrzebują tysięcy darmozjadów w koloratkach. My też nie.

0

Zglos komentarz

K
krak0805 🌟 Padawan
5 lat temu

Zgadzam się!! Przetrwała tylko dlatego , ze niebyłe księży!!!🤪🤪🤪

0

Zglos komentarz

Reklama